Krone Sport - o firmie

Firma Hegen Polska

jest częścią międzynarodowej grupy Hegen, działającej w Polsce, Niemczech, Czechach, Słowacji i Ukrainie. Za główny cel od wielu lat stawia sobie dostarczanie klientom w Europie produktów sportowych najwyższej jakości, a międzynarodowy kapitał zapewnia bezpieczeństwo, stabilność i gwarantuje jakość zarówno transakcji jak i towaru.

Krone sport siłownie

– zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem i montażem siłowni zewnętrznych (outdoor fitness) . Bazujemy na przekonaniu bez względu na wiek powinien mieć możliwość prowadzenia aktywnego i zdrowego trybu życia. Sport i ruch są jednymi z głównych warunków zdrowia i dobrego samopoczucia, dotyczy to szczególnie seniorów.

Siłownie na świeżym powietrzu, niezwykle popularne w krajach Europy zachodniej zyskują coraz większą popularność w Polsce. Nasze produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić całkowicie bezpieczny, łatwy i przyjemny dostęp do nich. Specjalny nacisk położono na bezpieczeństwo osób starszych oraz dzieci.

Wybierając siłownie zewnętrzne kronesport nie musisz obawiać się warunków klimatycznych oraz prób zniszczenia. Masywne, solidne, wykonane z grubej stali nie wymagają regularnej konserwacji. Wszystkie elementy siłowni są pokryte specjalnymi, niezwykle trwałymi farbami przeznaczonymi do użytku zewnętrznego. Gwarantuje to odporność na korozję, działanie promieni słonecznych, zmiany temperatur oraz uszkodzenia mechaniczne. W przypadku ewentualnych uszkodzeń gwarantujemy pełny serwis zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny.

Wszystkie urządzenia siłowni zewnętrznych wykonane zostały zgodnie z europejskimi normami PN-EN 1176-1:2009, PN-EN 1176-7:2009, PN-EN ISO 20957-1:2014-02

Oferta siłowni zewnętrznych skierowana jest głównie do:Miast i gmin
Decydując się na zakup siłownie zewnętrznej w prosty sposób można zmienić parki, plaże oraz place zabaw w atrakcyjną przestrzeń do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Szkół i obiektów sportowych
Znacząco zwiększą atrakcyjność boisk oraz będą przyciągać młodzież w czasie wolnym od szkoły, zachęcając do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Hoteli, ośrodków wypoczynkowych, sanatoriów i kompleksów SPA
Nie ma lepszego sposobu na podniesie standardu tego typu inwestycji, dodatkowo uzupełniając ich ofertę o nowe formy aktywnego wypoczynku. Odpowiednio dobrany sprzęt może służyć rehabilitacji.

Osiedli i wpsólnot mieszkaniowych
Jest to idealne uzupełnienie placów zabaw, gdzie nie tylko najmłodsi, ale także i dorośli zadbają o kondycje fizyczną i spędzą aktywnie czas ze swoimi pociechami.

Prywatnych klinik i szpitali
Montaż naszych urządzeń zapewni szybki powrót do formy dla rekonwalescentów, oczywiście wszystko pod okiem wykwalifikowanych rehabilitantów.
Ta strona kwykorzystuje ciasteczka. Jeśli nie zgadzasz się na to, możesz wyłączyć akceptowanie ciasteczek w twojej przegląarce internetowej.